Naszym głównym zadaniem jest maksymalizacja zysków naszych klientów. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam na lepsze zrozumienie rynku przez co jesteśmy w stanie przygotować najlepsze oferty. Szeroki zakres oferowanych usług i elastyczne warunki odznaczają naszą firmę na tle konkurencji. Profesjonalizm, tradycja i wysoka jakość przejawia się w każdym aspekcie naszej działalności.

Po 70 latach rozwoju z niewielkiego gospodarstwa staliśmy się firmą o dużym znaczeniu w regionie. Poprzez inwestycje w nowe technologie udało nam się osiągnąć najwyższy poziom usług. Bogate doświadczenie, które nabywaliśmy przez wiele lat pomaga nam być bardzo konkurencyjną firmą na rynku. Celem naszej działalności jest zapewnienie naszym klientom najlepszych warunków w najkorzystniejszej cenie. Nasz rozwój opieramy o pozytywne oceny i zadowolenie obecnych klientów. Od roku jesteśmy również obecni w Czechach i na Słowacji.

 

Pakowania

Jesteśmy na rynku już od 1990 r. Dzięki temu wyrobiliśmy sobie opinie uczciwego i pewnego partnera w interesach.

 

Magazyn

Naszym celem jest zachować najwyższą jakość usług na każdym poziomie.

 

Magazyn

Profesjonalizm to elastyczne warunki współpracy i najlepsze ceny.

077 486 92 52 Infolinia

Jeśteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Firma

MAWI zajmuje się produkcją oraz handlem na rynku rolno-spożywczym.

Nasza firma jest na rynku już od wielu lat.

Tradycja i ciągły rozwój pozwalają nam być tak konkurencyjną firmą na rynku. Współpracujemy z najlepszymi firmami, często o zasięgu globalnym.

Zakład

Dowiedz się więcej o naszym zakładzie.

Doradcy Klienta:

  • Marek Matejka
    +48 696 266 549
  • Ryszard Matejka
    +48 668 163 141